راهنمای استفاده از محصول

تیزر تلویزیونی ایساتیس

 

 

 

 

 

 

پشتیبانی مشتریان

حضور قدرتمند گروه صنعتی ایساتیس در نمایشگاه صنعت تاسیسات تهران

گروه صنعتی ایساتیس بار دیگر با حضور قدرتمند در سیزدهمین نمایشگاه صنعت تاسیسات تهران از 25 الی 28 مهرماه توانمندیهای خود را در عرصه  نمایش عموم قرار داد.

نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی برگزار می‌گردد. این نمایشگاه طی دوازده سال گذشته به عنوان بزرگترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه، همواره با استقبال بی‌نظیر صاحبان صنایع مواجه بوده و با حضور 435شرکت صنعتی از 25 کشور جهان در فضایی به مساحت 25446 متر مربع برگزار شده است. شرکت‌های صنعتی در این نمایشگاه محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت‌های تجاری موجود بهره می‌گیرند.
سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در تاریخ 25 الی 28 مهرماه سال 1393 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار گردید.

حضور مهندس نعمت زاده وزیر محترم صنعت،معدن و تجارت ایران در افتتاحیه ی این نمایشگاه قابل توجه بود.

نعمت زاده در بازدید از غرفه محصولات گروه صنعتی ایساتیس علاوه بر تحسین این مجموعه در ارائه ی محصولات نوین و بومی از روند رو به رشد مجموعه تقدیر کرد.وی در ادامه با اشاره به اهمیت استفاده از تکنولوژی های نوین بین المللی در تولید محصولات داخلی گفت:گروه صنعتی ایساتیس با استفاده از خطوط تمام اتوماتیک تولید محصولات گرمایشی گام موثری در توسعه ملی این صنعت در کشور برداشته است.

 

 

محصولات ایساتیس

آرشیو اخبار شرکت

برندهای زیرمجموعه

دارای گسترده ترین شبکه خدمـات پـس از فـروش در سراسر ایران

 

035-3131