راهنمای استفاده از محصول

تیزر تلویزیونی ایساتیس

 

 

 

 

 

 

پشتیبانی مشتریان

برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران صنایع و مدیران ارشد سیاسی، اقتصادی، بانکی و مالیاتی استان یزد در محل گروه صنعتی ایساتیس

انجمن مدیران صنایع استان یزد در راستای تدوین استراتژی­ های حمایتی و تقویت هر چه مطلوب­تر فضای صنعت استان، این بار با طراحی و اجرای جلسه هم اندیشی مدیران صنایع و مدیران ارشد سیاسی، اقتصادی، بانکی و مالیاتی استان گام اثربخشی در حوزه ارتقای توان رقابتی تولیدکنندگان برداشت. (پنجشنبه مورخ 1394/07/23)

در ابتدای جلسه جناب آقای مهندس آزادمرد مدیر انجمن صنایع مدیران استان ضمن تشریح اهداف این جلسه، سپاس و قدردانی خود را از تمام حامیان استان که همواره در جهت رفع موانع تلاش وافری نموده­ اند اعلام کرد. در ادامه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با تشریح استراتژی­ های ابلاغی دولت و بسته­ های حمایتی ویژه از تولیدکنندگان نوید روزهای درخشانی جهت رونق هر چه مطلوب­تر داد.

آقای دکتر محمدرضا علمدار یزدی با تقدیر و سپاس ویژه از علی ­اکبر حسین ­آبادی به عنوان مدیر لایق و جوان یزدی که ضمن اشتغال زایی مطلوب در استان همواره حرکت­ های ماندگار او الهام بخش صنعت­گران استان بوده است، از وی به عنوان الگویی مطلوب یاد کرد که حتی در شرایط رکود شدید اقتصادی حرکت­ های رو به رشد و توسعه خود را متوقف ننموده است. عرضه محصول کولر گازی خورشیدی ایساتیس که از حیث مصرف آب در استان یزد (که با بحران جدی روبرو است) انقلابی را ایجاد خواهد کرد برگ زرین دیگری است بر افتخارات بی شمار این مجموعه.

پس از پایان صحبت ­های آقای علمدار یزدی مدیران ارشد استان از جمله آقایان مهندس قمی (رئیس اتاق بازرگانی یزد)، مهندس داد، علی­ اکبر حسین­ آبادی و ... به تشریح رویکردهای خود پرداخته و بر حل موانع موجود در پیش روی صنعت­گران تأکید داشتند. پس از پایان این جلسه بازدید از مجموعه خطوط رادیاتور پانلی ایساتیس که به عنوان بزرگترین و مدرن­ترین خطوط تولید رادیاتور پانلی در ایران می­ باشد صورت گرفت.

محصولات ایساتیس

آرشیو اخبار شرکت

برندهای زیرمجموعه

دارای گسترده ترین شبکه خدمـات پـس از فـروش در سراسر ایران

 

035-3131