راهنمای استفاده از محصول

تیزر تلویزیونی ایساتیس

 

 

 

 

 

 

پشتیبانی مشتریان

حضور قدرتمند گروه صنعتی ایساتیس در چهاردهمین نمایشگاه صنعت تأسیسات تهران

گـروه صنعتی ایساتیس با حضور مقتدرانه در چهاردهمین نمـایشگاه صنعت تأسیسات تهران، از آخرین دستاوردها، توانمندی­ ها و اقدامات توسعه­ ای خود رونمایی کرد.

چهاردهمین نمایشگاه بین­ المللی تأسیسات و سیستم­ های گرمایشی ـ سرمایشی از تاریخ 1394/07/25 لغایت 1394/07/28 در محل دائمی نمایشگاه­ های بین­ المللی تهران برگزار گردید. از جمله نکات برجسته در این نمایشگاه حضور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت آقای مهندس نعمت­ زاده در غرفه گروه صنعتی ایساتیس بود.

برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران صنایع و مدیران ارشد سیاسی، اقتصادی، بانکی و مالیاتی استان یزد در محل گروه صنعتی ایساتیس

انجمن مدیران صنایع استان یزد در راستای تدوین استراتژی­ های حمایتی و تقویت هر چه مطلوب­تر فضای صنعت استان، این بار با طراحی و اجرای جلسه هم اندیشی مدیران صنایع و مدیران ارشد سیاسی، اقتصادی، بانکی و مالیاتی استان گام اثربخشی در حوزه ارتقای توان رقابتی تولیدکنندگان برداشت. (پنجشنبه مورخ 1394/07/23)

در ابتدای جلسه جناب آقای مهندس آزادمرد مدیر انجمن صنایع مدیران استان ضمن تشریح اهداف این جلسه، سپاس و قدردانی خود را از تمام حامیان استان که همواره در جهت رفع موانع تلاش وافری نموده­ اند اعلام کرد. در ادامه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با تشریح استراتژی­ های ابلاغی دولت و بسته­ های حمایتی ویژه از تولیدکنندگان نوید روزهای درخشانی جهت رونق هر چه مطلوب­تر داد.

آقای دکتر محمدرضا علمدار یزدی با تقدیر و سپاس ویژه از علی ­اکبر حسین ­آبادی به عنوان مدیر لایق و جوان یزدی که ضمن اشتغال زایی مطلوب در استان همواره حرکت­ های ماندگار او الهام بخش صنعت­گران استان بوده است، از وی به عنوان الگویی مطلوب یاد کرد که حتی در شرایط رکود شدید اقتصادی حرکت­ های رو به رشد و توسعه خود را متوقف ننموده است. عرضه محصول کولر گازی خورشیدی ایساتیس که از حیث مصرف آب در استان یزد (که با بحران جدی روبرو است) انقلابی را ایجاد خواهد کرد برگ زرین دیگری است بر افتخارات بی شمار این مجموعه.

پس از پایان صحبت ­های آقای علمدار یزدی مدیران ارشد استان از جمله آقایان مهندس قمی (رئیس اتاق بازرگانی یزد)، مهندس داد، علی­ اکبر حسین­ آبادی و ... به تشریح رویکردهای خود پرداخته و بر حل موانع موجود در پیش روی صنعت­گران تأکید داشتند. پس از پایان این جلسه بازدید از مجموعه خطوط رادیاتور پانلی ایساتیس که به عنوان بزرگترین و مدرن­ترین خطوط تولید رادیاتور پانلی در ایران می­ باشد صورت گرفت.

آیین تجلیل از مدیران برتر واحدهای صنعتی استان یزد

آیین تجلیل از مدیران برتر واحدهای صنعتی و معدنی استان یزد به مناسبت روز ملی صنعت و معدن در یزد برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور آقایان ابویی معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت، اسماعیلی مشاور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار محترم و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد بـرگزار گردید، از علی­ اکبر حسین­ آبادی، مدیرعامل جوان و خوشنام گروه صنعتی ایساتیس به جهت راه ­اندازی بزرگترین و مدرن­ترین خطوط تولید تمام رباتیک رادیاتور پانلی که به عنوان طرح نمونه صنعتی سال 1394 برگزیده شده است، تجلیل به عمل آمد.

مدیرعامل این گروه صنعتی که تاکنون جوایز و عناوین متعددی از جمله مدیر برتر جوان در سطح ملی را کسب نموده­ است، با سابقه­ ی نزدیک به یک دهه فعالیت، کارآفرینی برای قشر جوان در عرصه ملی و کسب عنوان برند برتر در عرصه آسیای میانه را هدف خود قرارداده و ایساتیس جوان را متعهد می­داند تا در جهت تأمین آسایش و رفاه مشتریان، طلایه­ دار صنعت تأسیسات در عرصه بین المللی باشد.

حضور قدرتمند گروه صنعتی ایساتیس در نمایشگاه صنعت تاسیسات تهران

گروه صنعتی ایساتیس بار دیگر با حضور قدرتمند در سیزدهمین نمایشگاه صنعت تاسیسات تهران از 25 الی 28 مهرماه توانمندیهای خود را در عرصه  نمایش عموم قرار داد.

نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی برگزار می‌گردد. این نمایشگاه طی دوازده سال گذشته به عنوان بزرگترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه، همواره با استقبال بی‌نظیر صاحبان صنایع مواجه بوده و با حضور 435شرکت صنعتی از 25 کشور جهان در فضایی به مساحت 25446 متر مربع برگزار شده است. شرکت‌های صنعتی در این نمایشگاه محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت‌های تجاری موجود بهره می‌گیرند.
سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در تاریخ 25 الی 28 مهرماه سال 1393 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار گردید.

حضور مهندس نعمت زاده وزیر محترم صنعت،معدن و تجارت ایران در افتتاحیه ی این نمایشگاه قابل توجه بود.

نعمت زاده در بازدید از غرفه محصولات گروه صنعتی ایساتیس علاوه بر تحسین این مجموعه در ارائه ی محصولات نوین و بومی از روند رو به رشد مجموعه تقدیر کرد.وی در ادامه با اشاره به اهمیت استفاده از تکنولوژی های نوین بین المللی در تولید محصولات داخلی گفت:گروه صنعتی ایساتیس با استفاده از خطوط تمام اتوماتیک تولید محصولات گرمایشی گام موثری در توسعه ملی این صنعت در کشور برداشته است.

 

 

محصولات ایساتیس

آرشیو اخبار شرکت

برندهای زیرمجموعه

دارای گسترده ترین شبکه خدمـات پـس از فـروش در سراسر ایران

 

035-3131